sözlüğe gelmesini istediğiniz özellikler

mergen
bana kalırsa sözlüğün aktifliğinin düşük olmasının en büyük sebeplerinden biri beğeni sayılarının düşük olması. yani sözlükte 40 online yazar var ama oldukça hoş diyebileceğimiz bir giriye yalnızca 3-5 dolaylarında beğeni gelmis. haliyle bir giri girdiğimizde olumlu veya olumsuz bir reaksiyon bekliyoruz.

yazarlarımızın geneli de bu noktada beğendikleri giriyi favoriyeleyip bırakıyor. bunun sebebi de bana kalırsa giriyi yazan kişiye karşı 'ben senin girini beğendim' demek gibi bir şey oluyor. karşımızdakine beğendiğimizi göstermek istiyoruz. çünkü favlayınca nick ile bildirim giderken, beğenildiğinde 'bir yazar' olarak görünüyor.

bence bu durumu aşmak için de beğenildiğinde de karşı tarafa nick ile bildirim gitmesi yeterli olacaktır. en azından sadece böyle olmasa da 'açık oyla' tarzı bir ibare getirip nickinin bildirim olarak gidip gitmeyeceği yazarın tercihine bırakılabilir. eminim bu değişiklikten sonra artı/eksi trafiği artacaktır.
ickial
aynı entry e birden fazla begeni geliyorsa lütfen her biri icin ayrı ayrı bildirim gelsin


ayrıyeten, bir entry e yada yoruma birini etiketleyebilelim, örn: @iron gibi yani ona bildirim gitsin aynı zamanda etikete basarak ilgili yazar profiline ulaşabilelim
1
deist imam
Aramaya inanmayıp aynı konunun başlığını farklı şekilde tekrar açan yazarlar önce uyarılsın. Bunu sürekli hale getirirlerse de rencide edilip sözlükten atılsın. Öbür türlüsü başlık kirliliği oluyor gereksiz yer kaplıyor.
3
atticus finch
aynı şeyi kasteden başlıklar birleştirilsin. örneğin neden "chp" ve "cumhuriyet halk partisi" diye iki ayrı başlık olsun ki, ikisine de tıkladığımızda de aynı yere girmiş olalım, aynı girileri görelim.