sıla gençoğlu

secularistic
Sanatçı gibi sanatçıdır.Omuzlarının genişliği boşuna değildir, delikanlıdır,
ünü çok olmasına rağmen o sırtını hükümete yaslayıp daha da zenginleşmek istemeyip, çok muhalif olmasa da(ki işi bu değil), en azından hükümetin oyuncağı piyasa sanatçısı olmayı net bir şekilde reddediyor ki bu çok değerlidir.
yokbeolm
sanatçılık bakımından günümüzün sezen aksu'su diyebileceğim biridir kendileri. gerek ses rengi, gerek sözlerinin anlamı, gerekse siyasi anlamda duruşuyla tam da "takdire şayan" bir kişiliktir. şanı şöhreti gözetmeksizin duruşunu bozmamış, kendini paranın ve hükümetin uşağı yapmamıştır. severiz, destekleriz

not: o omuzlarının genişliği beni benden alıyor. bende bile yok lan o kadar geniş omuzlar! dünyanın yükünü sırtlanır resmen hatun.
miractanyuvarlananninja
Sesinin,fikirlerinin güzelliği ve kararlılığıyla sanatçı kavramını doğru şekilde yansıtabilen nadir kadınlardandır. Severiz kendisini lakin afitap tarzı parçaları yakıştırmıyorum ona, bu da naçizane bir öneridir tabii.
radis
Sıla Gençoğlu cesaretine ve güzelliğine hayran kaldığım ender sanatçılardandır.Dik duruşuyla hala umudun bir yerlerde var olma ihtimalidir.