sigara zehirse neden satışı serbest

pencere
sigara zehir miymiş? inanmıyorum daha neler duyacağız. seviim kooşş sigara zehirmiş.
şaka bir yana, sigara çocuklarınıza her gün aldığınız bom bok şekerlemelerden daha az zehirdir. hani akp genel başkan yardımcısı tuğrul türkeş bir programda diyordu ya ''burada bizi izleyenlerin huzurunda yemin ediyorum, wallahi ve billahi, o silahlar türkmenlere git mi yor du. bilerek söylüyorum, iddia ederek söylüyorum''

ben de diyorum ki, burada beni okuyanların huzurunda yemin ediyorum, wallahi ve billahi, sigara masum bebelere her gün aldığınız cips ve meyve sularından daha zehirli değildir. bilerek söylüyorum. iddia ederek söylüyorum.

hele ki, yurdun cennet hangi köşesi varsa, sırf inşaat geliri olsun diye yapılan, hiç bir işe yaramayan termik santrallerden hiç de zehirli değildir sigara.

rica ederim sigaranın zararsız olduğunu savunduğum sonucu çıkartılmasın söylediklerimden. ulus olarak, sigaradan daha kötü patalojik sorunlara yol açan problemlerimiz olduğunu anlatmaya çalışıyorum. sigara ise sadece bize bak dedikleri, asla içilmemesi ve hatta bırakılması gereken bir ulusal sorunumuzdur.