sevgiliyle lahmacun yemek

neptune
bir japon çift için suşi yemek kadar olağan bir durumdur aslında. yani, ortak yemek kültürüne sahip bir ülkede yaşadığımızı düşünürsek, çok sıra dışı bir durum değildir bu.
sorbuyukbaba
Deneyen birisi olarak duygu ve düşüncelerimi yazar arkadaşlarla paylaşacağım, herkesin haftada bir kez yapmasını tavsiye ettiğim olaydır.
Baştan avmdeki diğer yemekçilere bakılır ve fiyat performans analizinden sonra en faydalı yemeğin lahmacun olduğuna karar verilir.
İlk başlarda kibarlık yapılıp yeşilliğe abanılır, soğana çok yüklenilmez ama günler geçtikçe iki tarafta içinde zor tuttuğu canavarı dışarıya çıkarır. hunharca soğanın dibine vurup etrafı hayrete düşüren çift artık ilişkide bir seviyeyi geçmiş ve oradaki herkes tarafından şaşkınlıkla ayakta alkışlanmaktadır.
Mutlu son
2
zehir
Deve Götünde Haşlanarak,Fransız Vajinasında Kızartılıp Tavuk Götünde de Marine Edildikten Sonra Maymun Memesinde Servis Edilen Pire S.kine Servet Yatıran Görgüsüz Orangutanlara Tepki Gösterme Biçimi
geri donmeyen boomerang
İlkokuldayken ilk kız arkadaşımla ilk buluşmamda gerçekleştirdiğim eylem.Buluşma dediğime de bakmayın öğlen arası yemek yiyip okula dönmüştük.Hesabı da paylaşmıştık.

İlişkimiz de hiç samimi değildi bu arada.Ben onun vücudu güzel diye sevgilim olmasını istedim, o ödevlerini yaparım diye kabul etti.İki hafta sonra da kızdan ayrılıp gerçekten hoşlandığım kıza yürüdüm ve reddedildim.
0 /