sevgiliye hediye almak

Admin2
Zor bir süreç.. çünkü beğensin, ayılıp bayılsın ister insan...

İlk sevgilime jagler parfüm almıştım ben, ne kadar da zevksizmişim, o bayılmıştı ama. Şimdi ne zaman jagler parfümü görsem bi tiksinme gelir bana. Neyse!

oğlum da günlüğüne, "sevgilime ne alsam" yazmış.
36lı pastel boya al bebeğim.
bahçesinde beraber kakaolu süt içeceğiniz, pembe panjurlu ev çizersiniz.

tövbe est!
kertmeyenkele
14 şubat için hediye bakıyordum. Kafamda bir sürü şey var ama tatile çıkmak felan, 2gece 3 gün bir yer ayarladım her şey hazır çıldırtıyorum bide hediyemi çok beğeniceksin felan. Sonra ayırttığım otelde yangın çıkmış. Kıza mı ne aldım.
Bir duvar saati. hâlâ aklıma geldikçe gülerim ne malmışım diye. Üstelik söylemedim de öyle bana duvar saati aldı diye biliyor zavallım.
herr muller
yıldönümümüz ağustos ayıydı malum 9 ay taksitle aldım ve taksitler yeni bitti. eğer böyle bir işe giriyorsanız bazı tartısmaları alttan almayı öğrenmeniz gerekecektir lol.
2
weed
Çocukluğumdan beri hediye seçme ile sıkıntım olduğu için yapmadığım eylemdir. Anneler gününde bile saklama kabı aldım kadına düşünün ne kadar sıkıntılı olduğumu.
2
homosexual varus
Dünyanın en mutluluk verici eylemlerindendir. İki taraf da karşılıklı hediyelerini birbirine sunar sarılınır sonra kafa onun omzuna konur. Mutluluktan konuşamaz insan. Ona kendinden bir parça vermektir unutturmamaktır.
the
En yakın arkadaşına sormanız gereken olaydır. Sadece bir tanesine değil ulaşabildiğiniz bütün arkadaşlarına sorun.
selo
sevgilisi olmayan birisi olarak imrendiğim olaydır.sadece ben mi böyleyim yoksa yalnız olanların hepsi mi böyle bilmiyorum tabii.
lux
özel günlerde kasıtlı olarak hediye alacaksanız zordur. hayatımda sadece 1 kere hediye aldım o da 2 hafta önce falandı. gezerken bu benim çiçeğime çok yakışır diyip aldım. yine bir şey beğensem alırım ama hediye almak için gezmem veya düşünmem