şenol güneş

deist imam
İki sezondur beşiktaş teknik direktörlüğü görevini sürdüren türk futbolunun en önemli 3 teknik direktöründen birisi. Gün itibariyle federasyon başkanıyla milli takım için görüşmeye gitmiştir. Anlaşılan fatih terime 2013 ağustosunda yapılanın aynısı kendisine de yapılıyo. O dönemde biz fatih terimden vazgeçmek zorunda kalmıştık. Şimdi fikret orman düşünsün. Başı çok ağrıyacak fikonun.

Edit: teklif reddedilmis, ancak malum şahsın futbol subesi gibi olan ridvan dilmenon konusmalarina bakilirsa emir buyuk yerden gelmis gibi duruyo. Sacma bir kaos baslayabilir
jamiryo
orman'ın başı ağrımadı.

reddedildi. olması gerektiği gibi.

bir Galatasaray 'lı olarak, Beşiktaş' a bunun yapılmasını hoş görmüyor, Galatasaray 'ın başındakilerinin değişmediği sürece de kulübün bir başarı elde etmesini istemiyorum.

2
the spook
sezon sonunda beşiktaş'dan ayrılıp milli takımın başına geçeceğini düşündüğüm, futbol bilgisi tıpkı bir ülkücünün içindeki kürt sevgisi gibi olan teknik direktör.
pencere
pontus'ludur. beni linç etmeye kalkışmayın, pontus bütün dünya'nın haritalarında doğu karadeniz olarak geçer. bir etnik köken ifade etmez. neyse trabzonludur diyim ben yine de. en beyefendi ulusal kahramanlarımızdan biridir. fenerliler bu güzel insanın canına kast etmişler, sonrasında da şımarık sığ zekalarıyla 70 yaşında adamın yara beresiyle dalga geçmişlerdir. hepsine yazıklar olsundur.

yine bu fenerlilere göre hocamız fetöcüdür. onlar ne demek istediğimi anlarlar. buradan fenerlilere sormak istiyorum, başlatmayın artık fetönüzden. anlı şanlı türkiye takımı galatasaray'a da aynı iftiraları atıp duruyorsunuz hasetinizden. sormak istiyorum, şenol güneş önderliğinde trabzonspor'un şampiyon olduğu sezon aziz yıldırım şike yapmış mıdır? yapmamış mıdır? iyi düşünün cevap verin, hukuki donanımım tamdır.