rakı

cerberus
adabı ile içilmesi gereken içkidir.içerken ona saygı gösterilmeli efendilikten taviz verilmemelidir.aksi taktirde gece 3 sularında kusturarak hayatı zindan eder.3-4. kadehler arası vatanı kurtarmaya yönelik süper ötesi planlar ortaya attıran ve ülkeyi muasır medeniyetler seviyesine çıkartmak amacıyla çeşitli fikirler oluşturmaya yarayan içkidir.en tehlikeli ve en iyi türü boğma'dır. (4. kadehten sonra hangover garantilidir.)
grifingoo
Amaç alkol almak değil de sohbet etmekse içilmesi gerekir. Ya bu bana bişey yapmadı, rakı içince kafayı bulamıyom ben diyenle bırak bi daha içmeyi muhabbetini bile etmeyeceksin. Tabi mekan da çok önemli. Favorim İnciraltı.
zeybek
içki. güzeldir. adabı falan vardır, dost meclisinde de içilir yalnzıken de. içilir yani. arada bir demli çayla ara verilir ki daha çok içilsin.

ne yazık ki son zamanlarda rakı içen kadın gibi sikko geyiklere meze olup instagram hikayelerinde başrol oynamış, ne adap kalmış ne hürmet. yazık olmuş a dostlar yazık.
Valar dohaeris
Kendisine has anason kokusu ile beni benden alan içkidir. İçerken neşet ertaş, müslüm gürses, seha okuş dinlenmesini tavsiye ederim. Ayrıca sözlükte şu an bir yazarın gelebileceği en üst rütbedir.
soldsoul
en güzel alkol alma yoludur. ne tadı rezalet, ne alkol oranı yetersiz, ne çok acı. beşiktaş maçlarının vazgeçilmezi. başka türlü izleyemiyorum zira.
0 /