parol

pencere
kendimin dışında kimsede faydasını görmediğim ağrı kesicidir. ara sıra inen şiddetli baş ağrılarım ve diş ağrılarıma karşı sığındığım tek dostumdur.

geçenlerde ablam bir ameliyat geçirdi. kadıncağızın acılarını gece hiç bir etkili ilaç geçirmedi. doktorunun eski arkadaşım olduğuna sığınarak, ablama parol serum takmasını rica ettim. doktor arkadaş biraz yaşlı ve ağzı bozuk bir arkadaştır. ''bir boka yarayacağını sanmam ama tamam takılsın'' dedi.
ablam o gece mışıl mışıl, ağrısız uyudu. sonrasında da hastaneden çıkarttık zaten. ağrı kesicilerin genetik etkisi var mıdır diye sorduğum hekim arkadaş ''ne biliyim emenike'' dedi. bilen varsa lutfen daha düzgün bir üslupla yardımcı olsun.
the spook
10 numara ve bünyeyi az etkileyen ağrı kesicidir. Halkımızın eline geçen bütün ağrı kesicileri günde 3 kere içerek vücut bağışıklıklarını alıştırması dolayısıyla, bu tür bünye etkilemeyen ilaçların etkisini görememektedir. Sonra da her zamanki bilmiş tavırları ile, ''ya biliyorum o ilacı bir boka yaradığı yok'' derler. Hee kardeşim haklısın, adamlar inatla o yüzden üretip duruyor zaten.