oğuzhan uğur

kargalı karga paşa
On parmağında on marifet bir insandır. Yönetmen, oyuncu, müzisyen, komedyen ve daha nicesi. Kendisinin eğlenceli ve başarılı şarkıları vardır. En bilinenleri terbiyesizim, panpa, sağ salimdir kanımca. Youtube da o kadar gereksiz insan velet milyon abone ve izlenme yaparken kendisinin elli binlerde abonesinin bulunması ve hepsinden eski olması mecrada, insanın sinir ayarlarıyla oynanmasına sebeptir. Şu sıralar budabitv isimli youtube kanalı ile yine kahkaha tufanına sebebiyet vermektedir.
jitemci
politik ve tarihi gerçekleri suratınıza çarpar tabi bunu yaptığı işin arasında çaktırmadan (bazen gözünüze sokarak) yapar. bence zaman geçirmek için izlenecek birisi
deist imam
Gezinin en hararetli zamanında böyle bir şarkı yapan güzel insan. Vatan partili olması beni zerre ilgilendirmez. Güzele güzel demeyeceksek tutarlılıktan kopmuş oluruz.
jakoben
temel karamollaoğlu'nu programına çıkaran çakma atatürkçülerin çakma atatürkçü ikonu.bu tür balonlar bir yerde patlar.hep patladı.fakat kitlede balon olduğu için farkedilemiyor hiç bir zaman.zaten vatan partisinden yana görüşlere sahip bir kişilik fazlasını beklemek ahmaklık olurdu.

8

bunlar ilginizi çekebilir