oğuzhan uğur

kargalı karga paşa
On parmağında on marifet bir insandır. Yönetmen, oyuncu, müzisyen, komedyen ve daha nicesi. Kendisinin eğlenceli ve başarılı şarkıları vardır. En bilinenleri terbiyesizim, panpa, sağ salimdir kanımca. Youtube da o kadar gereksiz insan velet milyon abone ve izlenme yaparken kendisinin elli binlerde abonesinin bulunması ve hepsinden eski olması mecrada, insanın sinir ayarlarıyla oynanmasına sebeptir. Şu sıralar budabitv isimli youtube kanalı ile yine kahkaha tufanına sebebiyet vermektedir.
jitemci
politik ve tarihi gerçekleri suratınıza çarpar tabi bunu yaptığı işin arasında çaktırmadan (bazen gözünüze sokarak) yapar. bence zaman geçirmek için izlenecek birisi
deist imam
Gezinin en hararetli zamanında böyle bir şarkı yapan güzel insan. Vatan partili olması beni zerre ilgilendirmez. Güzele güzel demeyeceksek tutarlılıktan kopmuş oluruz.
the spook
çocuk zekası seviyesinde esprileri ile kanser youtube kitlesini mest edebilen bir şahıs. yandaş yazarlardan öğrendiği bilgi ile de IQ konusunda ego yapmayı eksik etmiyor.
zeybek
müzikal olarak da bana hitap etmeyen, sosyal olgular üerine konuşmaları da bana hitap etmeyen arkadaş. barış atay'ın solcu gazı alması gibi, kendisinin de muhalif ve kendisini aydın olarak gören kişilerin gazını aldığını düşünüyorum.

ülkenin ne hale geldiğini görmek ve farkına varmak zor değil. bununla ilgili ben de video çekebilirim. önemli olan insanları bir çatı altında toplayıp gidişe dur demek. bunu siyaseten yahut halk hareketi bilinçlenmesi olarak yapamıyorsak ortada somut bir şey yoksa işe yaramış olarak görmüyorum.

yani bu adamı sadece sevenleri izler, eşletirdiği kesim izleyip, aaa yanlış yapıyoruz, diyor mu hayır. keza biz de öyle.

hayat yarrro ilerliyor. eve bulgur, makarna, un, şeker, yağ stoklayın.