muharrem ince nerede sorunsalı

eskitelevizyon
Muharrem ince ve diğerleri nerede? Neden ses yok, açıklama yok. canım pahasına sahip çıkacağım diyen adam neden yok. dünden beri açıklama yapacağım diye diye seçim geldi geçti...
franz
Gözüme uyku girmeyen gecenin dönümünde sosyal medya üzerinden çokça teorinin döndüğü durum.

Aynı şekilde diğer partilerin liderleri de yok ortada şu an.

Hatta hükümet partisinden de kimse gözükmüyor.

Bir açıklamaya ihtiyacımız var büyükçe.
mutlugil
askeri vesayet işin içinde diye düşünüyorum yoksa muharrem ince gibi çılgın bir adamı durdurmak mümkün olamazdı diye düşünmekteyim !
ofelia
Kendisi her ne kadar inkar etse de doğruluğunu düşünüyorum bu tarz söylemlerin. Bence tehdit doğru fakat konusu inkar ettiği konulardan farklı. Tehdit iç savaştı bence. Seçim öncesi sosyal medyada silahlanmayla ilgili bir şeyler görmüştüm. silahlananlar halkın içinden kişilerdi ve herhangi bir talimatta geri durmayacaklarını vs yazmışlardı. Fakat ben ciddiye almamıştım pek fotoşok olduklarını vs düşünüyordum. Ama dün akşamki olaylar falan düşünülünce doğru olabilme ihtimalini düşünmeye başladım. Belki paranoyakça evet. Ama sırf 1 oy için 1-2 gün oyun peşinden koşan, sandıkları terk etmeyin umutsuzluğa kapılmayan diyen bir adamdan beklenecek şeyler değil bunlar. Ayrıca meral akşener, temel karamollaoğlu'ndan falan da hiç ses seda yok. Bir işler dönüyor normal değil bunlar. Fakat elden gelen bir şey yok. Seçim kaybedildi. Bekleyip göreceğiz.