metallica

cavit15
Bir grup arkadaş Ankara'da bir kaç önemli siyasi görüşmeye katılmadan önce Anıtkabir'i ziyaret etmeye karar verdik. Aslanlı yolun sonu ile Anıtkabir'in ortasındaki o merdivende poz verdiğimizde hepimiz Metal işareti yaparken bir "ÜLKÜCÜ" arkadaşım kurt yapmıştı ya la.

Bu da böyle bir anımdı.

Gülsenize.
Gayet ciddiyim, kanıtlarım ve şahitlerim var. İnanmayana atarım yani :)
laiksavar
ortalama bir trash metal grubundan çok daha iyi fakat müzikal açıdan kült denilemeyecek, kendi standartlarında iyi olan, pek fazla sevmediğim bir grup.
homosexual varus
Korsan cdcideki dandik raw 2009 oyunu sayesinde hayatımda duyduğum ilk metal tınısı olan all nightmare long'un sahibi, bozsa da bozmasa da st anger'a rağmen efsane olan, kült olan (büyük harflerle), türk gençliği için ayrı yeri olan acısıyla tatlısıyla gelmiş geçmiş en başarılı grup.

Cliff yerine james ölseydi de o lady gaga rezaletini görmeseydik.
bu kadar gulecek ne vardi
poser grubu filan değildir. thrash metal'in efsanelerinden biridir.

ne olursa olsun megadeth, slayer ve anthrax ile birlikte big four of thrash metal'den biridir. master of puppets gibi, ride to lightning gibi efsane albümlere imza atmışlardır. sonra ne mi oldu the black album'ü çıkarıp popüler olma uğruna thrash'ten vazgeçip kendilerini bitirdiler.

popüler olmuş olması bu grubu poser grubu ya da çöp bir grup filan yapmaz. the black album'den sonra ne bok yemiş olurlarsa olsunlar metalilca pek çok metal grubuna ilham vermiş efsane bir gruptur.
wojtek
yanlış hatırlamıyorsan 1998 senesinde türkiyeye gelen ve gruba en son 2003 yılında bir üyenin katıldığı dünyaca ünlü rock grubu
zeybek
nothing else matters isimli grubun en çok bilinen şarkısıdır. epey güzel şarkısı vardır. millet çok bozdu falan filan der bayır aşağı eleştirir fakat türkiye'de konseri olsa en önden yine bu eleştirenler gider.