Meral akşener

deist imam
Kendisinin bakan olduğu dönemde artan faili meçhul cinayetler nedeniyle kendisinden tiksindiğim siyasetçi. Muhalefetin umudu falan değildir sadece muhsin yazicioglunun kadin versiyonudur. Onunla ayni derecede fasistdir katildir. Basbakan olursa kürtleri, alevileri,solcu türkleri anında ezmeye başlar.
itzhak stern
faşistliğinden dönemindeki şaibeli ve şüpheli cinayetlerden başarısızlığından zeka seviyesinin düşüklüğünden vizyonsuzluğundan kadın olmasına karşın bile kadınları savunmayışından sadece iktidar ve öylesine başa geçmek uğruna tüm renkleri ve farklılıkları kürdü alevisi çerkesi lazı demeden alaşağı edebilecek olan faşistin önde gidenidir. kendisinden ölesiye tiksiniyorum ondan daha çok tiksindiğim bir şey varsa mensup olduğu oluşum ve onun hastalıklı ideolojisidir.
frantz fanon
görünen o ki 2017 model kenan evren'dir. t*ayyipgillerden sonra en sevmediğim insan modelidirler. ki t*ayyipgillerin önünü açan da zaten bu çizgidir. gerci bazı büyük(!) demokratik "açılımlar" yapabilirse şaşırmam (akıl vermemek için nolur ne olmaz yazmıyorum belki burayı takip ediyordur) ama onu da zamanın ruhuna veririm 21 yüzyıldayız azx

edit: aklına karpuz kabuğu sokmuşum. bi tür ''kürt açılımı'' yapmış asdfgs
ayetullah pompali tufek efendi
Moraller bozuk olduğunda düşündüğüm insan. Şöyle ki;
Hayatın en dibinde olduğum anda dizine başımı koyup hüngür hüngür ağlasam. Sonra bana; nen var yavrucuğum diye sorsa. Kızdan ayrıldığımı belirtsem ve ardından terlikle kafama vurup; senin derdini tasanı s*kerim dese.
0 /