laik sözlük yazarlarının itirafları

allahu akbar
her geçen gün sanki yaşam avuçlarımdan kayıp gidiyor. artık yaşama isteğimi kaybettim. yaşamak benim için bir bulantıdan başka bir şey değil. kendimi ve hayatımı sorgulamaya başladığımdan beri tüm değer verdiğim kavramlar bir hiçliğe doğru evrilip anlamsızlaştı. özellikle de din ve aile mefhumu artık bana göre içi boş bir kavramdan başka bir şey değil. bu kocaman dünyada kitaplarım dışında aslında ne kadar yalnız olduğumu bir kez daha anladım. ard arda yaşadığım huzursuzluklar ve başarısızlıklar artık canımı bezdirdi. şu son zamanlarda yaşamaktan tamamen vazgeçmeyi düşünmeye başladım. işin garip yanı şu an canıma son vermesem bile ilerde bu düşünce benim için ilerde belki de tek makul bir seçeneğim olacak.
dinsiz bedevi
Bazı babalar harbiden babalar, yada harbiden madamlar. Çünkü; yıllardan bu yana annem ve babam ayrılar. Uzun süreden bu yana beni red ediyor kendileri, ablamı da. Kendisi şu anda evli sözlük, bugün bir evlat olarak baba Dediğimiz şahsiyete el öpme gayretinde bulunduk, tek söylediği bizimle görüşmek istemediği.. Ayrıca ablamın bir kızı var iki yaşında daha, ilk defa gördüğü torununu bile adam görmek istemedi..
Bazı babalar çocuklarının sevgisini gerçekten hak etmiyor.
1
the
Telefonu titreşim moduna alarak birileri ile konuşuyormuş gibi yaparım ara sıra.

Edit: bu benim için gerçekten büyük bir itiraf...
laiikice
herkes ciddi yazmış o zaman bize de yazmak düşer. bazen insanların nefret etmesi için ne sebebiyet verdiğimi düşünüyorum. en çok sevdiğini söyleyen insanın bile köküne kadar nefret ettiğine inancım var ve bu beni kahrediyor.
0 /