küçük eylül’ün cesedinin bulunması

jakoben
katil muhtemelen eylül'ü öldürmeden önce tecavüz etti.bu tecavüzün ayrıntılı anlatısını buraya yapardım fakat bir ailesi var sonuçta.siz hayal edin neler yapıldığını.sekiz yaşında bir kız.hayat nedir anlamadan belki, çok çok iki seksek oynayıp bir kez ip atladı ve kim sorsa hayatı bu gibi aktiviteleri barındıran ufak bir alan olarak anlatabilecek olan bir kız.bunu yapan cehalettir.bunu yapan gericiliktir.bunu yapan anadoludur.bunu yapan anadolu ahlakı ve bunu yapan şu haberde göreceğiniz suratı beş karış olan kanını siktiğiminin or*spu evlatlarının düzenidir.suratlara bakarsanız götten yemiş lalelere dönmüşler.çünkü akılları almıyor.çünkü basmıyor kafaları bu düzenin korkunç getirilerine hemde on yıllardır...ölmeyen her gerici öldürüyor.gericinin ölmediği her saniye yaşamı ablukaya alan tehlike büyüyor;
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/kucuk-eylulden-cok-aci-haber-40881860
dehumanize
Ülkede yaşayan herkesin kendini sorumlu hissetmesi gereken olaylardan...
Yaşadığın yerde sürekli küçük çocuklara tecavüz ediliyor, hayvanlara işkence ediliyor ve sen bu tür durumları sadece telefonunla engellemeye çalışıyorsan, dışarıdan bakınca sanki bu duruma çok da karşı değil, aksine alışmışsın gibi görünüyor.
Bi saniye ya... Senin ataların da bebeklere tecavüz edip, daha kundakta öldürüyordu değil mi?
Tarihin tozlu sayfalarına gömülme vaktin gelmiş, geçiyor Türkiye...
idiopatik
Yazık (!) Bazı hisler bastırılmaya devam edildikçe,gerçek cezalar gelmedikçe Eylül'lerimiz,Özgecan'larımız,Münevver'lerimiz bitmez.
Kişinin bunu intikam sebebiyle yapabilmesine ne diyorsunuz? Bir babadan böyle intikam alınır mı? Böyle bir şeyin sebebi olabilir mi? 8 yaşındaki birinin tahrik edici nasıl bir özelliği olabilir?
20-25 kilo küçücük bir kız/erkek bedeni o acıyı,o ağırlığı,o psikolojiyi... nasıl kaldırsın? Kaldıramamış da zaten. Ölüm sebeplerinden biri iç kanama. Ne acı !
Söylentiler -doğru mu bilmiyorum- aynı kişinin daha önce köpek tecavüzünden de bahsediliyor. Doğruluğuyla ilgilenmeyerek söylüyorum bunu; konuşamıyor,şikayet edemiyor diye önemsiz sayılan o canlılara uygulan her şey insanlığa da uygulanacak demektir. Onlar ne yazık ki bu varlıkların "denek"leridir.
2