kıllı erkek

dehumanize
--Ulan arkadaş! Ne zaman yıkansam, sanırsın banyoda köpek yıkanmış! Bu kadar kıl nereden geldi, nereye gidiyorlar, madem gelmişler, neden terk ediyorlar anlamıyorum...
2
trainer red
benim galiba.
fakat bana kıllı dersek, göğsünde üç beş kılı olup da kendine kıllı diyen arkadaşlara ne demeliyiz bilmiyorum.yada onlar kıllıysa ben neyim ?
akp'li babama çektim sanırım bu konuda. sırtım kirpi sırtı gibiyken omuzlarım ise sanki apoletler varmışçasına kıllı. adeta ilker başbuğ'un üniformalı omuzları sanki.
geçen gün göğsümde sevgilim uyurken baktım çok sessiz ve huzurlu duruyor ellemedim. öyle ona bakarak ben de uyumuşum. fakat üç saat sonra uyandığımda halen aynı pozisyonda olmamız garibime gitmişti. kafasını elimle sertçe sallayarak 'aşkım uyansana' dediğimde tepki vermemesi üzerine şöyle kafasını bi kaldırdım, kızcağızın gözleri yukarı kaymış ve ağzından salyalar akıyordu. acile yetiştirdim hemen, oksijensizlikten kendinden geçmiş bilinci kapanmış dediler.
tabi davalık olduk, şu an sevgilime beş metreden fazla yaklaşamama cezam var.
2
beraris
Çok abartı olmaması şartı ile gayet sempatik bulduğum bireylerdir kıllı erkekler. Mesela bu göbek deliğinden dümdüz aşağı inen kıllar çok hoş swh.
8
erkeklerkapansintahrikoluyorum
kıllarını acilen alması kesmesi yakması ne yapıyorsa yapması gereken erkektir.bizim kolumuzda bacağımızda iki tane tüy çıktı diye kıçımızı yırtalım oramızı buramızı yolalım,adam ayı postu giymiş gibi dolaşsın etrafta. midem kalkıyor biraz kişisel bakım.hani gidin bacağınızdaki tüyleri alın demiyorum ama ben denize kazakla girenleri görmek istemiyorum..
emir
Gay tercihi elbet tüysüz oluyor. Acikcasi heteroseksuel kadinlarinda kılın ne tarafini sevdiklerini anlamiyorum? Kilin gorumtusu mu guzel? sanmiyorum. Kokusu mu guzel? Iyyy. Hissiyatı mı güzel? Öğğğk. Kısaca alın gitsin. Yapıştır bandı beklemeden çek birden :D

Edit; kılda hayır olsa götte çıkmazdı.