kenan evren

atticus finch
türk sağının önü alınamaz biçimde ilerlemesini sağlamış adam. yüzlerce insanı cezaevlerinde çürütmüş, işkencelerle ve idamlarla katletmiş faşist bir diktatör. faşizm denince aklına almanya, italya gelenler 80'ler türkiyesine baksın, en vasat burjuva demokrasilerinde bile yaşanmayacak şeyleri görsün.

bugün de onların cefasını çekiyoruz işte.
deist imam
Yapılması gerekeni yapmamıştır. Zira diyarbakırda,mamakda insanlara işkence etmek, 17 yaşındaki suçsuz erdal ereni mahkeme kararıyla yaşını büyütüp idam etmek yapılması gereken şey olamaz. Ve kendisi tarihe büyük bir şerefsiz, aşağılık bir diktatör olarak geçecektir
deist imam
Türkiye tarihinde kara bir leke olarak anılan zat. Geberdiği gün dünya bir pislikte kurtulmuş oldu. Umarım o mezarda azap çekiyosundur. Dünyada her insanın savunulabilecek tarafları vardır ya da savunucuları ama bu insanın yoktur işte. Vicdanı olan her insanın kenan evren'den nefret etmesi gerekmektedir.
sophos
ülkemizin gerilemesinin nedenlerinden biri bu şerefsiz ve yaptığı darbeden sonra seçimlerde ona %91 oy veren aptal halk.

darbe döneminde 650 bin kişi gözaltına alındı. 1 milyon 683 bin kişi fişlendi. 14 kişi cezaevlerindeki açlık grevlerinde öldü. 171 kişi sorgularda ve cezaevi işkencelerinde can verdi, 49 kişi idam edildi.
darbeden 25 yıl sonra da, idamlar konusunda elinin hiç titremediğini söyledi.