karikateist

p
laiksavar
karikateist sayfasını takip eden ateistlere verilen ad. ortak özellikleri şunlardır:

1. Saygısızlar, tartışmayı bilmiyorlar.
2. Felsefi açıdan bilgisizler.
3. Dini açıdan bilgisizler.
4. Bir şeyi bilmediklerini zinhar kabul etmezler.
5. Bilime taparlar, ancak bilimsel bilgileri çok kısıtlıdır.
jamiryo
ilk zamanlar çok severek takip ettiğim fakat sonradan bozulan, sosyal medya hesaplarımın çoğunu kapatınca artık hiç takip etmediğim sayfadır.
atayiz imam
3-4 yıl önce beni sorgulamaya iten fakat sonrada boş işlerin peşinde koştuğunu anladığım güruhtur. O zaman takibi bıraktım ve hala aynı olduğunu görüyorum.
yarraminho bashievski
müslüman olduğum için demiyorum ama çok sıradan ve gelenekçi müslümanlardan farkı olmayan bayağı bir sayfa takip etmek için bir mantık göremiyorum dine dair bakışları çok sığ eğer isteyen varsa sorgulayan müslüman sayfasını takip etsin bakalım dine dair hangi sayfaya ikna olacaksınız.
lelouch
savunduğu şeyi nefret ve kin ile anlatan, yalandan bilgiler uyduran, takipçilerin çoğunu küçük yaştaki insanlardan alan, ateizm hakkında bir şey bilmeyen yobaz ateizm yayan bir sayfadır kendisi.
sasanist
vasıfsız, kişiliği oturmamış farklı birşeyler arayan bir nesil içinde saçma bulduğum paylaşımlar ile ateizme yöneltmiş bir facebook sayfası idi bir aralar, şimdi fetöden içerde bile olabilirler ne olmuştur bilmiyorum
kutsalchomar
Ateistliğe girmen için kıvılcımı yaratabilir ama ateist olmuş kişilere bir şey katmaz paylaştığı bilgiler giriş seviyesinin hiç üstüne geçmemiş sayfadır.
0 /