israil filistin olayları

mel
İsrail haklıdır. Kudüs, İsrail'in başkentidir. Türkiye başka ülkelerin içişlerine karışmayı bırakmalı. Ha hala devam ediyorsa bir gün Yunanistan, sürekli İstanbul'a karışırsa ses etmeyecek. Sokakta çöplerden yemek toplayıp geçinen binlerce Türk var; ama biz cahiliye Araplarının derdiyle uğraşıyoruz! AKPli eski bakan Hüseyin Çelik, "3-5 Mehmet öldü diye meclis toplanmaz." Demişti. Arapçı Türkiye, İsrail'de 3-5 Arap öldü diye, kendi şehitleri için ilan etmediği 3 günlük yası Araplar için ilan etti ve meclisi olağanüstü çağrıyla topladı. Vay be Osmanlı Firavunluğu'nda olduğu gibi Türk kendi ülkesinde yine değersiz olmuş. Yazık Atatürk'ün verdiği emeklere, yazık şehitlerin ve gazilerin fedakarlıklarına. Bir Türk genci olarak, kendi ülkemden nefret eder hale geldim. Böyle giderse ya bu Arapçı AKP gider, ya da Türkiye yıkıma gider.
the spook
Türkiye'nin pkklı gösterişçilere müdahale etmesi normal, İsrail'in Filistinli gösterişçilere müdahale etmesi anormal öyle mi? Medya da nereyi yalayacağını şaşırdı sanırım. Ben burada pkk denen terör örgütünü savunmuyorum tabii ki. Müslüman milliyetçiliğini bırakın, ırkçılık yakışmıyor hiç kimseye.
altayhan
iki bin yıllık arap-ibrani mücadelesine dayanır. Ortada daha islamiyet bile yokken başlamış olan orta doğu'daki hakimiyet savaşıdır. Ümmetçilikle süslemeye hiç gerek yok.