intihar etmek

keskeadminolsam
arasıra aklıma gelip kafamı meşgul eden bir eylem sonradan vazgeçiyorum daha çok fazla yaşayıp dünyada birşeyler değiştirebilirim diye fakat kafamdan atamıyorumda
biz de sizi seviyoruz
Hiçbir sorunu çözmez. Sorunları çözmeden pes etmektir bir nevi.fakat bazı insanlar bu sorunların yüküne dayanamayıp bu yola başvuruyor. Kesinlikle haksız değiller fakat bu kadar kolay da olmamalı.
keskeadminolsam
hayatımda böyle bir sorun yok hocam? hem finansal hemde ailesel fakat bunu aklıma getiriyorum sürekli nedenini çözemedim, ayrıca bu kolay oluyor birazda merak var tabi :D
ama bence
Ne kadar ironiktir ki

Zor durumda intihar edebilme seçeneği yaşamanın kapılarını sonuna kadar açar

-Benim de içlerinde olduğum- çokça insana yaşama cesareti verir
ickial
Ara sıra düşündüğüm ve kendimi alıkoydugum eylemçünkü çevremde örnekleri vardı ama sonra düşündüm bunca acı çekiyorum anında kesebilirim ama peki ya sevenlerim ne olacak? Beni umursayanlar? Sırf ben 1 gün daha acı çekmeyeyim diye onlarca insan acı çekecek, onlarında hayatında kendi acıları varken benim acıların binecek birde üstlerine. Bencil işi.
prometheus
Yakın bir zamanda gerçekleştirmeye çalıştığım fakat arkadaşımın beni kurtarmasiyla sonuçlanmış bir girişimdir. Daha doğrusu intihar edemedim.
0 /