insanları hayatından çıkarmak

anne boleyn
insanları hayatımdan çıkarmak konusunda hiçbir zaman sorun yaşamadım. (iki tane istisna var ama olsun) "geldikleri gibi giderler" sözü hayatıma aldığım insanlar için geçerli. tek bir hoşuma gitmeyen olay olduğunda direkt silebilecek kafada bir insanım. belki karşıdakinin özürü dolayısıyla barışırız ama hiçbir şey eskisi gibi olmaz sonra tavırlarımdan dolayı gene yollar ayrılır.
(bkz:sen değiştin)

edit:imla
eddylmao
Başlarda zor olan bir eylem. Zaman geçtikçe insan ciddi anlamda insan sarrafı olup kimin ne olduğunu daha hızlı kavrayabiliyor. Başlarda gerek duyduğun insanları hayatından çıkarmak ne kadar zor olsa da. Onlar birer birer yaprak olup düşerken aslında dalından koparmanın nekadar kolay olduğunu anlıyorsun. Sana zarar veren duygularınla oynayan ya da ciddi anlamda güvenini sarsan her kim olursa olsun tereddüt etmeden hayatından çıkarma konusunda pek üstüme tanımıyorum. Sonuçta birileri gelir birileri gider illa ki senin verdiğin değeri dostluğu ve samimiyetin temeliyle oluşmuş arkadaşlığının kıymetini bilicek insanlar olucaktır. O güne kadar bu eylemi gerçekleştirmek sakız çiğneyip üstüne basmadan geçmek kadar basit.
besiktas
Insani kolay tanırım, karakterini. Zerre değer verdiğim insan için bile savasirim, çabalarım etrafimda tutmak için. Eğer bir gün bu giriye denk gelir ve seni hayatimdan kolayca çıkardığımi, cabalamadigimi fark edersen bil ki karakterin bence atık su borusu gibi kokuyor ve benim için zerre değerin olmadı. Şimdi onlar düşünsün
the
15 yıllık ve 2 yıllık olmak üzere 2 tane çok yakın arkadaşımı hayatımdan çıkardım. Eğer sana zararları oluyorsa boşver gitsinler.
fbk
ayıptır söylemesi 'zart' diye gerçekleştirdiğim eylem. unutulmayacak kadar sevdiğim insanla evlenirim zaten sözlük.
Beastbrook
şehirden ayrılacağım için bütün herkesi hayatımdan çıkardım. 1 aydır sıkıntıdan kendime iş koyuyorum zamanını tam ayarlayamamışım galiba.
diaryofjane
Bana zarar verdiğinden emin olmam gerekir, bu da uzun bir süreçtir yeterince sabrederim. Mükemmel uyuma inanmıyorum. Herkeste rahatsız olduğum özellikler mutlaka var. Ama zihnimi yormaya başlamışsa ve işin içinden çıkamıyorsam, hayatımdan çıkarmadığım takdirde ben de o insan için kabus birine dönüşüyorum. O yüzden bazen çok gerekli olan eylemdir.
5
franz
Öyle uzundur mağarama çekildim ki, tek tek herkesi eledim hayatımdan. Çok umurumda olmadı fakat, şu an elimdekiler o kadar kıymetli ki, herhangi birini çıkarmayı bile düşünmem.
lux
Ben hayatta çok az kişiye değer veririm. diğerlerini hayatımın bir parçası olarak görmediğim için çıkarmak da söz konusu olmuyor
1