ibrahim tatlıses

the spook
imparator...du sanata siyaseti sokana kadar. Yaranmaya çalışması yok mu bir de iktidara... ahh ibom ah ne hallere düştün sen? Mermi beynini alıp götürdü mü arabanın bagajına?
ickial
"ido iki aylıktı, erdogan o zamanlar belediye baskanıydı. ısınamıyorduk, erdogan sayesinde ısınmıstık..." diye bir tutarsızlık ortaya atan saray ünlüsüdür.
deist imam
İdo 15 şubat 1992 doğumlu. Rte 27 mart 1994te belediye başkanı seçildi. Rte başkan seçildiğinde ido 2 yaş 1 ay 12 günlüktü. İdo iki aylıkken doğalgaz bağlandıysa bu doğalgazı nasıl oluyo da rte bağladı? Mühendislik öğrencisi olarak iyi matematiğim vardır ama bu hesabın içinden çıkamadım.
the spook
sanatla siyaseti karıştırmadığım sürece türkiye'nin başına gelip gelebilecek en güzel tenor örneğidir. Bir daha böyle bir sesle karşılaşırsak, rivayete göre kıyametin kopması bekleniyor. gece gece bu başlığı ziyaret edecek ne mi yaşadım? evet arkadaşlar ben de yalnızım.
jakoben
anti kalaşnikof. erdoğan, tatlısesi seri üretime koysa ülkeye istediği zulmü yapabilir devrim tehlikesini çok rahat bertaraf eder. kös kös izleriz halka yapılan işkenceyi