hdpnin halka çağrı yapması

jakoben
https://twitter.com/HDPgenelmerkezi/status/1164541483271090176

desteklemek istemiyorum ama biliyorum ki bu faşizmin gözü kör. bu faşizmin arkasında milli çıkar yok. bu faşizmin arkasında birilerinin koltuk sevdası var. bugün desteklemezsek yarında bizler yalnız kalırız. o yüzden yürüyedursun kürtler umarım kimseye zarar gelmez. şahsen çok sert müdahaleler olacağı yönünde düşüncelerim var. insanları da öyle sindirdiler ki, yani zaten daha ne olabilir ki tüm insanlar başkaldırsın'a geldi mesele. benim hayal gücüm almıyor açıkçası öyle bir sinmişlik var ki yarın güne uyandığımda 20 polis 150 hdp seçmeni ölmüş olsa bile gayet yumurtamı pişirip ağzıma iki zeytin atıp işe gideceğim gibi geliyor. ne biçim bir yazı lan bu.

edit; bu faşizmin gözü kör ne aq sanki haklı olabilen bir yöntemde şaosıjdaşsd. sarhoşluk ölçeri koyun şu siteye. görsel olsun böyle iki rakamı yapan bir el. göremeyen giremesin asşdoıjas
the spook
devletin güvenliği ile görevli insanlara yapılacak saldırılar ile sonlanacak olan çağrıdır. Parti belediye adayı ve parti terörist, parti milletvekilleri dokunulmaz. yersen.. Karşılarında gerizekalı olmadığını anlamaları lazım artık. Ya seçimlerle gelen bütün hdplileri görevden alacaklar, ya partiyi kapatıp üyelerinin herhangi bir dernekte bile bulunmasına engel olunacak ya da bütün seçimlere saygılı olacaksın. Böyle iş mi olur? Hem ayranım dökülmesin, hem dübürüme fetiş uygulanmasın.