hayatın amına koymak istediğiniz anlar

Kimsenin hicbir seyi
Tam da böyle anlardır. Birilerinin mutsuzluğunun sebebi olduğun anlar, mutluluğu bulamadığın anlar, vazgeçtiğin anlar, muhteşem olduğunu düşündüğün insana sırtını çevirdiğin anlar, nefes Almanın zor geldiği anlardır.


(bkz:çaresizlik)
besiktas
haksızlığa uğradığımı düşündüğüm anlardır. o an hayattan çok haksızlık yapana koyasım geliyor, daha doğrusu çoğunlukla koyuyorum da olsun
mergen
kaba, cahil, anlayışsız, görgüsüz ve saygısız insanların; hiç hak etmedikleri yerlere, makamlara ve insanlara sahip olduğunu görmek.

'seveni s*kerler, s*keni severler' mottosunu s*kilerek öğrenmek.

canınızdan çok sevdiğiniz sevgilinizin, çocukluktan beri yanyana olduğunuz dostunuzun veya abi/abla'dan öte gördüğünüz kuzeninizin aslında sizin üzerinizden çıkarları olduğunu fark etmek.

anne veya babanızı beklenmeyen bir zamanda kaybetmek.

ne kadar çalışırsan çalış bazı şanslı doğanlarla asla rekabet edemeyeceğini anlamak.

poncikobella
Sabah çalan alarmımı duyduğum anlar.

Ben aslında istemekle kalmayıp her sabah bu şekilde hayatın amına koyuyorum ama çüküm olmadığı için kendisi pek hissetmiyor sanırım.
dehumanize
'Life is a Bitch. So... Learn how to fuck her!' Diyip, sürekli dalgayı hayata karşı dik tutmak gerektiği kanısındayım.
Zira hayat önce onu tanımayanları becerip kendini tanıtıyor. Ancak öyle bir kaşar ki, tanışma faslı onun adım atması ile gerceklesmis ise bir sonraki adım kendi kuyruğunu yiyen sen oluyor. Bilmem anlatabildim mi
0 /