feminazi

smith i run
Her ne kadar "feministleri aşağılamak için kullanılan bir terim" olarak lanse edilse de, benim için bu kendini feminist sanan çomarları feministlerden ayırt etmek için kullanılan, gayet yerinde bir terimdir.

Feministler kadın ile erkeğin eşitliğini savunur, Hepsi bu. Kadınların aynı şartlar altında çalışması, aynı maaşlar alması vs. gibi mantıklı şeyler için çaba sarf ederler.

Feminaziler ise feminist değildir... Demin bahsettiğim gibi feministler kadın ile erkeğin eşitliğini savunurlar.
Feminaziler erkekleri aptal yerine koyarlar. Feminizm adı altında erkeklere fütursuzca küfür eder, bağırır, çağırır, yedikleri her türlü bokları erkeklerin üstüne atarlar.
bahsedilmesi gereken o kadar önemli şey varken "bayan değil kadın diyeceksin", "neden google teyze değil de google amca", diye birbirinden gereksiz başlıklarla insanı kansere sokup feministlerin itibarını yerle bir ederler.

Feminazi, seksisttir.
Feminist, kadın haklarını savunur.

feminist: Bugün anneler günü için anneme çiçek aldım.
Feminazi: NE!??!! NE HAKLA ANNELER GÜNÜ DENEN CİNSİYETÇİ ERİL BİR KURUMU KUTLARSIN?! ANNE OLMAYAN KADINLARA AYRIMCILIK YAPILIYOR! KADINLARI ANNELİK ÜZERİNDEN KUTSAYIP ERKEK EGEMENLİK ZİHNİYETİNE HİZMET EDİYORSUN! SENİ CİNSİYETÇİ KADIN DÜŞMANI! YAŞASIN KADINLAR!
feminist: sen ne diyon aq
3
atticus finch
twitter'a bunlardan birisi "anneler gününün kadın kimliğine yüklenmesi ve kadının anne kimliğine mecbur bırakılması" gibi bir şeyler yazmıştı, lan başka kimin anneler günü kutlanacak erkeklerin mi? erkekler mi anne olacak eşitlik için? neyin kafasını yaşıyorlar acep
fertilityhollis
feminizme karşı nötrüm ama güzel bir kelime bence ve gayet yaratıcı. ayrıca feminazi capslerine de bayağı gülüyorum. baydı ama triggered redhead woman içeren tüm capsleri de ne zaman görsem gülerim

lux


her akımda olduğu gibi, feminizmi savunanlar arasında da yukarıda gördüğünüz gibi aptallar mevcut. işte biz bu aptallara feminazi diyoruz. nefret toplamaktan başka şeye yaramayan, neyi savunduğundan bihaber insanlar.
4