eşcinsellerden korkmak

kedikesensatanist
tamamen saçma bir düşünce.
Bir kere bu insanlar insanları cinsel organı için değil 'insan' oldukları için seviyorlar.
Isteyenin istediğiyle sevişebilir kanaatimce, korkulması gereken yozlaşan beyinleriniz.
2
doris eirene
homofobi dediğimiz kavramın hakkını vermek bu. her eşcinselin kendisine meyilleneceğini sanarak kendi kendine korkuyor bunu yapan insan. ''aman benden uzak dursun bana bulaşmasın da naparsa yapsın'' diyor. sana neden bulaşsın bu insan, hayır yani neden sen? swh. Bir kendini koruma hallerine bürünüyor, konu açılınca tacize uğrayacakmış gibi bahsediyor eşcinsellerden. tuhaf.
unafraidx


ÇOCUKLARINIZA AÇIKLARSINIZ. HOMOFOBİK DEĞİLİM AMA EŞCİNSELLİKTEN KASTINIZ BÖYLE ŞEYLER İSE CİDDEN ÇOK UTANÇ VERİCİ. TAMAM LGBT İYİ BİR KURULUŞ HAKLILARDA BENCE. AMA ŞU GÖRÜNTÜ HER YIL TÜRKİYEDE OLACAK SİZ NE DERSENİZ DİYİN.


LGBTNİN 2 TÜRÜ VAR. BİRİ TÜRKİYEDE LGBT BİRİ BATI ÜLKERİNDE LGBT. İKİSİNİN ARASINDAKİ FARKI ANLAYINCA GERÇEK BİR LGBT SAVUNUCUSU OLURSUNUZ.
kekoin
Eşcinsellikden korkmaktan ziyade eşcinselliği insan gözünde kötü duruma düşürmesi saçma eşcinseller topluma katkıda bulunmaz ise tipik bir anadolu çomarından farkı kalmaz eşcinsel olacak insan kendini küçük düşürmemeli aksine geliştirip bir eksigi olmadığını göstermeli

Tarihteki Eşcinseller: İsaac Newton - Zeki Müren - Leonardo da Vinci - Sezar - Hephaestion -
xxlaikxx
Eşcinsellerden değil de, kadına şiddet uygulayanlardan, küçücük kızlara tecavüz edenlerden, onlarca insanın canına kıyanlardan, vatanına ihanet edenlerden, kısacası insan kılıklı şeytanlardan korkuyorum.
franz
Pardon da, beni s*kmeye çalışırsa elbette korkarım.

Ondan ziyade duygusal yoğunluğu çok da ilgilendirmez beni. O kısım teferruat.
geri donmeyen boomerang
Korkmak bir davranış değil duygudur.Güvenliğin bu kadar az olduğu bir ülkede korkmaktan daha normal bir duygu da yoktur.Eşcinsel olmak ne kadar saçmaysa eşcinsellerden korkmak da en fazla o kadar saçmadır.