eren erdem

biradelisi
Türkiye'deki sol görüşlü insanları tek bir çatı altında toplayabilecek nadir insanlardan. Chp milletvekili. edit: Kendisi anti kapitalist müslümanların içinden sivrilerek adını duyurmuştur.
banalaikdegilsin
CHP'yi kötü gösteren kişi. Daha çok hdplilerle beraber olduğu için çok dikkat çekiyor. CHP'yi hakketmeyen bir kişi. Atatürkçü olmaktan çok,aşırı sola doğru kaymıştır. İnsanlar üzerinde olumsuz etki bırakıyor.
1
princemuggle
Chp İstanbul Milletvekili ve TBMM Dışişleri komisyonu üyesi. Muhalif tavrı ve dik duruşuyla Yandaşların sahte haberler ile en çok saldırdığı milletvekillerinden biridir.
dokuzkoydenkovulanadam
meclis de sol elini kaldırıp yemin ederek bir bok yaptığını sanan chp'nin 6 ok'undan haberi bile olmayan şahıs.
başka birisi çıkıp sağ elini kaldırıp veya kurt işareti hatta rabia işareti yapsa senelerce ağızlarında sakız olarak çiğner.
deist imam
Halkın vekilidir. Ayrıca kendisinin yazdığı "devrimci peygamber" ve "devrim ayetleri" kitabını herkese tavsiye ederim. Kalemi kuvvetlidir kendisinin
ickial
cumhuriyet halk partisi milletvekili.
devlet fetöye, ordu natoya, dış politika da putine teslim edildi sözünü unutamıyorum... bahsi geçen söz bütçe görüşmeleri kapsamında tbmm genel kurulunda yaptıgı konuşmada geçiyor. epey gerginliği artırmıştı.
izleyebilirsiniz
the spook
Fetö'ye yardım ettiği gerekçesiyle yurt dışına çıkış yasağı konmuş kendisine. Aynı zamanda 20+ yıl hapis istemiyle adaletin karşısına çıkacakmış. Nedense gülüp geçesim geldi...
ickial
pazartesi günü milletvekilliği sona eren chp'li eski milletvekili. bugün, terör örgütü üyesi olmamakla birlikte, örgüte bilerek ve isteyerek yardım etmek suçuyla tutuklandı.
0 /