erdoğan'ın seçmenine demirtaş'ı idam etme vaadi

jakoben
https://mobile.twitter.com/sursedat21/status/1005883525743173638

öcalan çıt yok fakat kürt kesiminin haklarını demokratik yöntemlerle kollamaya çalışan adamı mı asıyoruz yani?bu düzenin içinde terörü dindirirse bu adam dindirir.devlet aklı selim bir biçimde demirtaşı kullanmak varken seçim için gözden çıkardıysa terör kimsenin umurunda değil herkes hala parasında demektir diye anlarım ben.bırak asmayı cehaletten nefes alamayan bir kitleye siyasi bir simgeyi hedef göstermek nasıl bir akıldır? orada her türlü manyak var.bu adamın karısı çocuğu var.naparlar? düşünen yok herhalde..

the spook
ne kadar kolay ya birinin idamını istemek. Demirtaş'ı savunmayacağım, tamam pkklı da diyelim. Ulan adama daha hüküm giydirmeyi başaramamışlar, üstüne pişkin gibi cumhurbaşkanlığı adaylığını da kabul ediyorlar ama hala içeride tutuyorlar. Senin düşündüğün gibi pkklı olduğu gerekçesiyle içeride değil yani o adam, içeride olmak için içeride. Madem bir şey kanıtlanmadan bir kişiye iftira atmak bu kadar kolay, biz hükümete laf yaptığımızda. ''kanıt, kanıt' diye üstelemeyeceksin. Ha bu kadar emin misin pkklı olduğuna, o zaman git bunu kendi savunduğun hükümetine söyle de cumhurbaşkanlığı adaylığını kabul etmesin, ona bir an önce hüküm giydirsin.
twitter
tam bir ortadoğu ülkesi oldugumuzin kanıtı baska bir aciklamasi yok
21.yy da hala idam konusuluyor ve toplumda belli bir kesimde karsiligi var bu gerçekten korkunç.
Hic kimse için ama hic kimse için idam kararini digru bulmuyorum. bir kesim cikmis vatan hainlerini asalim baska bir kesim cikmis tecavuzculeri asalim baska bir kesim cikmis oldu sonra baska bir kesim cikar alkol alanlari asalim baskasi cikar eşcinselleri asalim çünkü kuran'da lut kavmi var bak der sana . Telafisi imkansız olan bir cezalandirma sistemi bu öldü ve iftiraya kurban gitti diyelim napican?
yıllar sonra aslinda bu adam değildi bana tecavüz eden diye cikti bi dalyarak napican??
Bir insanin yasamini elinden almak kimsenin ama kimsenin haddine degil . lan 21. yy dan bahseduyoruz ya ortacag mi lan bura . millet uzaya ciktiyi geciyorum cikali cok bile oldu amk. artik uzayda koloni kurmayi planliyor belli bir kesim. siz hala kimi asalim derdindesiniz .kusura bakmayin ama derdinizi s*keyim hocam.