Erdoğan'ın HDP hakkında yaptığı gizli toplantı konuşması

baran anlattı
arkadaşlar hdp üzerinde parti teşkilatımızın çok farklı çalışma yapması lazım.bunu dışarıda konuşmam burada sizlerle konuşuyorum.niye sizlerle konuşuyorum çünkü onların baraj altı kalması demek bizim durumumuzun çok daha iyi bir noktaya gelmesi demektir. -alkış sesleri-..
twitter
anlamadigim olaydir.Lan acaba bilerek mi sizdirdirdilarda geliyor aklima her sey olabilir. bi iki video daha dönüyor sosyal medyada Bakalim.ne cikicak altindan
franz
Ne olacak, zamanında meclise sokulmasına izin verip ardından da davulları, zurnaları nasıl unuttururuz olayı işte.

Gizliliğini yerim. Bu videoyu on kere bulur, sildirene kadar ülkenin internete erişimini yasaklatırdı o.

mel
İkisi eski karı koca. İkisinden de Türkiye'ye bir hayır gelmez. Biri İslamcı biri Kürtçü. Erdoğan'ı anlatmama gerek yok. Herkes biliyor. Hdp, Kürt ırkçısı ve faşisti olan terör örgütü PKK'nın şemsiyesi altında utanmadan insan haklarından, hukuktan bahsediyor. Kürtlerin meydana getirdiği sorunları, Kürt araştırma merkezi kurup Kürtlerin geçmişteki ve bugünkü pisliklerini, katliamlarını, yalanlarını, iftiralarını, soykırımlarını, belgeleyip tüm Türkiye ve dünya önünde canlı yayında onların yüzüne vurmaktır. Ama her konuştuklarında Bu yapılmalı. Böyle yaptığımızda göreceksiniz ki bir daha timsah gözyaşları döküp, mağdur edebiyatı rolüne bürünemeyecekler.
Dünya üzerinde hiçbir ulus, Türklere ahlak dersi veremez; zira bütün uluslar en az Türkler kadar, hatta daha fazla, ahlaksızdır. Ermenistan'da hocalı soykırımını yapan adam yıllarca Cumhurbaşkanı oldu. Ermeniler eleştirdi mi? Yunanistan'da ve Rum kesiminde okullarda “Türk düşmanlığı” dersi var. Eleştiren Rumlar var mı? Kürt Hoybun Cemiyeti, Nazi Almanya'sına gönderdiği mektupta: “Türkler aşağılık ırktır; biz Kürtler ise Ari ırkız.” Demiştir. Ve daha neler var. Dönemin gazetelerinde vardır. Araştırınız. Demem o ki diğer uluslar önce kendi kıçlarındaki pislikleri temizlesin, ondan sonra zırvalasınlar.