erdoğan’ın toprağa basarken galoş giymesi

the spook
Tamamen normal bir durumdur, kılıçdaroğlu saçmalamaktadır. Benim takımım da yaklaşık 10.000 dolar olsa aynısını yapardım. Bırak toprağı, Türkiye gibi leş listelerde liderliğe oynayacak bir ülkede dışarı bile çıkmam. Arkandayım reis.
franz
Bu durumu mustafa kemal atatürk ile kıyaslayan da var, en çok onları seviyorum.

Yav artık paşa ile rte'yi aynı karede eleştirmeyin. Biri bu toprak için savaşmış biri, diğeri bu ülkede siyasetçi. Kulvarları burada ayrı. İleride ortak noktada birleşmiyor mu? Siyaset adamı adı altında Birleşiyor elbette. Ama işte savaşıp elde etmek ayrı bir sevda demek ki.

Paşa çıplak ayağıyla da basar, oturur bağdaş da kurar. Ben mesela bi ülkenin kurucusu olsaydım, toprağıma ayak basıyorlar, çiziyorlar ülkemi diye milleti kırar geçirirdim amk.
jakoben
karısı da streç filme sarılı girdi tarlaya geçen gün. hiç mi görmüyorsunuz sağda solda veba karantinası haberlerini. ülkenin toprağında veba şüphesi var. bunun istihbaratına göre hareket ediyorlar işte.
pencere
esas itibariyle bu mevsimde bollaşan kenelere karşı alınması zaruri bir eylemdir. fakat şunun üzerine iyi kötü 2 espiri yaparsak 3 yıldan mı başlar, 6 yıl mı güneş göremeyiz diye korkuyorsak ülkede daha zaruri düzeltilmesi gereken durumlar vardır.

bir mizahımız vardı eskiden açlığımıza katık ettiğimiz onu da aldılar elimizden. şimdi her zamandan daha aç ve ruhen fakiriz.