en güzel müzik türleri

p
minimalist laik
Rap beni bu konuda en çok tatmin eden türdür.Kafiyeli ve bir ahenk icinde giden her şarkıyı sevmişimdir.Rap ise bu isi bambaşka boyuta taşıdığı için zevkle dinlerim.
diaryofjane
Birkaç sene önce olsa rock/metal tarzı göklere çıkarırdım. Artık çok farklı düşünüyorum. Hayatıma sevdiğim insanlar dolayısıyla rap müzik girdi, ilk başta nefret etsem de belli parçaları çekip aldığımda mükemmel sözlerle karşılaştım. Önyargımdan utandım, ifade edemediğim pek çok duyguyu süsleyen bir türe hep tiksintiyle bakmışım. Bu daha pek çok müzik türü için uzar gider. Tek müzik türüne takılı kalan insanları sıkıcı bulurum. İnsan komplekstir, pek çok ruh hali vardır bana göre. Kafam bomboştur açar bir pop şarkı dinlerim, huzur bulmak istediğimde rock dinlerim, agresifken rap, bazen arabesk... Müzik öyle güzeldir ki, bence güzel sanatların en güzelidir. Hiçbir türü dışlanmamalıdır. Bize müzik türü diye itelenmeye çalışan arabesk rap tarzı katliamlardan bahsetmiyorum. Ahenkle ve derin duygularla yazılmış bestelerden bahsediyorum. Ve çok sevdiğim birinden alıntı olarak ; "Her insan sevilmeye, her müzik dinlenmeye değer."
yazarimsi
bence rap diğer türlere göre daha fazla toplumsal konulara değinmesi ve eleştirmesi öbür türlere göre daha fazla sevmeme neden oluyor .
penguentezegi
En çok müzik indirme işlemi gerçekleştiren Tubidy, müzik severlere doyasıya müzik keyfi sağlıyor. En beğenilen şarkıları kolayca indirebilirsiniz. Ücretsiz olarak gerçekleştirebileceğiniz indirme işlemini kolayca yapabilirsiniz. http://www.tubidymp3indir.net
0 /