e-kitap

berkayoz
Akıllı telefonlardan daha pratik bir şekilde kitap okuma, kimileri elinde kanlı canlı kitabın bulunmasını istiyor. Kimileri ise daha pratik olduğunu ve kitapları ücretsiz bulduğu için tercih ediyor.
Eğer ikinci kesimdeyseniz buyrun çoğu bilinen kitabın e-kitap formatı ücretsiz okuyun
https://yadi.sk/d/XNHvKfFw3JoiHr
herr muller
Kesinlikle normal kitap ile degisilmez. Ne kadar anlamsız bir şeydir herhangi bir büyüsü var mı ucuza kitap okumak dışında? Sevdiğim kitapları saklamaktan mahrum kalmak mi ? Bu birikim ile kutuphane oluşturmak isterim 3 5 tane sıkıştırılmış dijital metin yerine.
the
Günümüzdeki her telefonda bulunur. Uygulama olarak. Store' dan ücretsiz veya ücretli kitap indirip okuyabilirsiniz.
Merak etmeyin ücretsiz kitap sayısı baya bir fazla. Çok güzel kitaplar da var.
faun
e-ink ekranda okunduğunda gerçek kitap gibi olan menet. çünkü e-ink teknolojisinde pixeller gerçekten de siyah ve beyaz mürekkebin alta inip üste çıkmasıyla oluşur. hem göz yormaz, hem de ucuza kitap okuyabilirsiniz. ülkemizde fazla yaygın değil fakat amazon'da uygun fiyatlara bulabilirsiniz
heather
ciddi anlamda pahalı olan kitaplar için mantıklı olabilen,onun dışında anlam veremediğim bir şeydir.o ciltsiz kitabı alıp yumuşak kapağını yanağına dokundurmak,sayfalarını koklamak,kütüphanene yeni bir kitap daha eklemenin mutluluğunu yaşamak varken neden e-kitap?
world of ideas
ilk olarak chuck palahniuk - fight club ile e-kitap okumaya başlamıştım sonra bir baktım iBooks'da kısa sürede 41 kitap okumuşum.
Gerçekten teknolojinin nimetlerinden...
jakoben
okunmuyor aq. tabletimde yaklaşık kırk, telefonumda on-on iki, bilgisayarımda ise doksana yakın kitap yüklü. ama ben yine de ancak kütüphanemdeki yüz elli küsür kitabı okuyabildim. gözümü alıyor ışığıydı bilmem nesiydi. evet. yüz elli küsür ve okudum. hağhağ
4