bilgisayar oyunu oynayan insan

the spook
Ne bağımlıdır, ne çocuk olarak yargılanır ne de işsizdir. Yalnızdır ulan yalnızdır. Hangi aptal, etrafı dost, sevgili vb. dolu olduğu halde oyundaki sadece 1 karşılaşmaya en az 40 dakika ayırır? Sevgilisiyle veya dostlarıyla oynayan insanlara lafım yok, onlarınki eğlence, birlikte vakit geçirme arzusudur. Biz ne yapalım kardeşim, Günde 8-9 saat bilgisayara bakmaya çok mu istekliyiz? Karşılaşmaya başlarken karşı takımdan birisi, ''good luck'' yazıyor ve biz kendimizi iyi hissediyoruz. Bununla bile mutlu olabilen bir insan.. devamını getiremiyorum gözlerim doldu pardon.
5
anne boleyn
tam bir bağımlılık yaratıyor sırf bu yüzden cs:go'yu bilgisayarımdan silmek zorunda kaldım. Ne kitap okuyabiliyordum ne de sınava hazırlanabiliyordum. Hayatınızı unutmak istiyorsanız muhteşem bir yol olsa da tümüyle zaman kaybı.
2
zehir
Ne Kadar Eğitici Öğretici vs Olduğu Tartışılır Oyunlarda Var Elbette Ama Getirisi ile Götürüsü Arasında Bir Kıyaslama Yapıldığında Ciddi Oranda Zaman Kaybı Olduğunu Söyleyebildiğim Aktivitedir. Oyuna Ayrılan Zamanları Herhangi Bir Konuda Derinleşmeye ayırsak Ciddi Bir İlerleme Kaydedebiliriz