beşşar esad

biz de sizi seviyoruz
Cs oynar gibi terörist avlayan dünya lideri. Savaş boyunca ülkesinden yalnızca bir kez ayrıldı. Amerika, ingiltere, fransa, almanya, türkiye, katar, bae gibi ülkelere ve sayısız radikal islamcı terör örgütüne karşı boyun eğmedi. Bugün bile "silahını bırakıp teslim olanlar affedilecek" diyebilecek kadar gözü dönmemiş, ülkesini emperyalistlere peşkeş çekmemiş bir lider.

Tapılasıca..
iron
Suriye devlet başkanı. Bir kesim çok severken bir kesim nefret eder. Şahsen hakkinda hic birsey bilmedigim icin iyi ve kotu diyemeyecegim. Medya ya bakarak yargilamak yanlis.
honourr
Kuzeyde ypg ile biraz daha güneyde ise ışidle batıda öso ile savaşan ve en önemlisi birilerine şamda namaz kıldırmayan laik lider adamın dibi
laikciamcaoglu
Dr.beşşar esad değil.suriye devlet başkanı başkomutan uzman göz doktoru emperyalizmin baş düşmanı varil bomba fetişisti hafız beşşar esad hazretleri diyeceksiniz.
kosovaliturk
500 bin insanın katili çocuk ve bebek katilidir.empreyasitlere karşı savaşıyormuş aq rusya zaten 3.dünya ülkesi.yüzde 10 luk bir nusayri oligarişi yüzde 90 sunniyi yönetyor.demokrasi flan yoktur. tek parti diktatörlüğü vardır.Atatürkle kıyaslama gafletine nasıl düştünüz? yazıklar olsunson olarak geminin kaptanını sevmiyorsunuz diye gemiye düşmanlık yapmayın bu bir ihanettir.
emir
Suriyenin atatürkü demiş kardeş. Diktatör atatürkmü olur? Kendi koltuğunun peşinde olan, yandaşı destekçisi çok olan, parası bol olan bir suriye halkina laik liderdir.
valonqar
Ne esed'dir ne de esad. Kendileri tam olarak: allah'ın oğlu, Suriye cumhurbaşkanı, mareşal başkomutan, vatan koruyucusu, sayın doktor beşşar el-esad hafız beydir. Bu da böyle biline.
4
sophos
Ülkene 103 füze atılsın, bunlardan 71'ini önle. Bu da yetmezmiş gibi bu alçakça saldırılardan 1 gün sonra NATO'nun gözüne soka soka Doğu Guta'da zaferini ilan et. Atlantikçi köpeklerin kuyruklarına çok güzel basıyorsun.

suriye rejiminin sözde ''kimyasal gaz attığı'' yalanı araştırılmadan, bu bahaneyle amerika, ingiltere ve fransa suriye'yi bombardımana başladı.
bizim nato köpeği hükümetimiz de işgalcilere sevinçle destek verdi.

kimyasal gaz attırmasının yalan olduğu açıkca anlaşılıyor, beyaz baretliler (white helmets) adlı bir grup çok güzel propaganda videoları çekiyor.

ilgili haberler:
http://ilerihaber.org/icerik/iste-oscar-odullu-beyaz-baretlilerin-isid-ve-el-kaide-ile-baglantilari-79268.html
http://haber.sol.org.tr/dunyadan/suriyede-yine-kimyasal-yalan-mi-haberi-78356
https://indigodergisi.com/2018/04/abd-suriye-esad-kimyasal-silah/

esad belki diktatör ama suriye'de emperyalistlere karşı cihatçılara ve diğer teröristlere karşı bir tek esad var.
kendisi, en başından beri cihatçı teröristler yerine iş birliği yapmamız gereken kişiydi.