behzat ç

laikbirey
sağcısına da solcusuna da ağzının payını veren,Ankara da çekilen polisiye dizisi.türkiye de izlenebilecek nadir dizilerdendir.hala internetten bölümlerini izlerim
laikus
#6486 ne yani ben şimdi çomar mıyım? :) neyi savunduğu ettiği beni ilgilendirmiyor..çok itici bir karakter ve sevmiyorum.. Çok vurdulu kırdılı dizi ve filmleri sevmem bana birşey katmaz çünkü..aksine aşk filmlerinden de nefret ederim.bana yararı olacak film ve dizilerle,belgesellerle zaman harcarım..Asıl o tür dizi ve karakterleri çomarlar sever.. Bırakın onları az belgesel izleyin..
besiktas
Birini bütün olarak unutamazmışsın zaten, öyle pat diye unutamazmışsın. Öyle yavaş yavaş gidermiş, yavaş yavaş unuturmuşsun.
Gözleri, kaşı, burnu ile kulağı, sesini yavaş yavaş unuturmuşsun.
Unuttuğun zaman da o kişi olmazmış, hatırlamazmış.
Sonra unuttuğunu unuturmuş.
Ben unutmak istiyom la.
Her gün ne zaman unutucam diye soruyom ben kendime, her sorduğum zaman da her şeyi yeniden hatırlıyorum ben, daha net.
Unutamıyom ben.
cheersdarlin
biz napıyoz la bu hayatta?
birileri demiş, sınırları çizmiş, burada yaşıcan demiş.
birileri demiş, bu maaşı alıcan demiş.
bu okula gidicen demiş, bunlara karşı çıkmıcan demiş.
A*ına koyayım! bunların hepsi ben söylemeden önce, ben yapmadan önce birileri tarafından söylenmiş. Ben istemedim ki bunların hiçbirini.
laik bir hanim
Başka hiç bir Türk dizisinin vermediği samimiyeti veren polisiye, dram türünde ki dizi. Sahneleri tekrar tekrar izlemek, izlerken ağlamak, bazen doğallığı ile kahkaha attırmak.. herşeyin tam kıvamında olduğu başka bir dizi tanımadım Behzat ç izlenmesi gereken efsane dizidir.
0 /