başakşehir futbol kulübü

otuz9
başakşehir fk diye yazılır akepe spor diye okunur. hakkında başka bir şey söylemeye gerek yok.

he bir de o malum maç sonrası tartaklanan gazeteci sonrasında alınan -daha doğrusu alınmayan- cezalar komedidir.
deist imam
Yıllarca fenerde ve bursada 2.kalecilik yapan mert günokla 4 yıllık anlaşma yapmışlar. Yıllık ortalam 1.5 milyon euro para verseler toplam 6 milyon euro yapar. Euronun kurunun sürekli artışını da hesaba katarsak yaklaşık olarak bu arkadas 4 yilda basaksehirden 30 milyon tl civari kazanabilir. Yani biz istanbullularin vergileri, faturalari, toplu tasima giderlerinin 30 milyon tl'lik kismini bu adama vericekler. Lan bari bizim paramizla transfer yapiyosaniz bile daha kaliteli adamlar alin. Fehmi mert günok ne aq.

Edit: genç başaklar rahatsız
the spook
sosyal medyayı en gereksiz kullanan spor kulübüdür. büyüklerle berabere kalsa bile sevinçten eli ayağı titreyen, büyüklere laf sokan ve bunu marifet sanan takımdır kendileri. cenk tosun transferi için everton'a twitter üzerinden teşekkür etmesinden bahsetmiyorum bile
deist imam
Devletin halkla rekabet etmek için kurduğu takım. Herhangi bir üst düzey gelirleri olmamasına rağmen üst düzey oyunculara dünyanın parasını veriyolar ve kimse bunun üstünde durmuyo.
deist imam
Fanatik bir galatasaraylıyım. Yıllardır da en nefret ettiğim takım fenerbahçeydi. Taa ki bu klübe kadar. O kadar nefret edilesi bir takım ki bugün fenerbahçenin galibiyetine sevindim.