avusturya'nın camileri kapatma kararı

the spook
Türkler'in ve müslümanların yaptığı saçma hareketlerden ve dünyanın kurtuluşu islammış gibi davranışlarından sonra avusturya'nın aldığı en doğru karardır. Bütün imamları da sınır dışı edeceklermiş. Ulan bir gittiğiniz yerde kendinizi belli etmeyin gözünüzü seveyim. Avusturya'dan arkadaşımla konuşuyorum, ''sanki burası mekke'ymiş gibi davranıyor müslümanlar'' diyor. Adamların ekonomisi güzel, yaşam imkanları, ulaşımları güzel, bir de size imanınız için izin vermişler, ne diye zorluyorsunuz kardeşim? İslam altında her boku yiyorsunuz, biz bir şey deyince de din düşmanı oluyoruz. İtalya'da bu karara kapı gibi destek vermiş. Ben de veriyorum kardeşim. Zaten italya'nın sağ hükümeti, yasa dışı camileri kapatma kararını almışlardı. Sağ hükümetin saygısız olduğunu biz size 50 senedir anlatıyoruz. O körelmiş aptal beyinlerinizi, bizi dinlemeye yorun.
edebikoca
eğer tüm camilere yönelik değil de bu eylemleri yapan camilere yönelik bir tutumsa makul karşılanabilir. Sanırım radikal islama olan olumsuz bakış açısından kaynaklanmaktadır.
1
nemlendirici kullanan ebu leheb
Dünya globalleşti, sen zannediyorsun ki kendi dilinde yazdığın-çizdiğin Google sayesinde aynı anda sittin tane dile çevrilip internette yerini almıyor.

Elin adamına gavur de, ülkesine küfür et, ahmakça arap adetleriyle avrupa kültürünün içine sıç, terörist eylemlerde bulun, şiddet olaylarına karış ve onlar da islam'ın saçmalıklarına sonsuz prim tanısınlar?

Yok öyle paşam, bak terörist yatağı camilerinizin kapısına kilit vurdu elinoğlu. Hadi dön, mislimin topraklarına, dön de iman içinde yaşa? Ne bok işin var dar-ül harp ülkede?

Üçkağıtçı şakirtlere takkeyi böyle ters takarlar...
lanetherif
doğru karardır.
zira karar "her camiyi ya da canlarının istediği camiyi" kapatma kararı değildir, yurt dışından fonlanan ve avusturya iç işlerine karışma riski taşıyan camiler için geçerlidir.

devlet nasıl yönetilir 101 dersine hoş geldiniz çomaroviçler.
altayhan
islamiyet, avrupa medeniyetini çökertecek. Aha buradan kehanette bulunuyorum. Önlem almazlarsa avrupa'nın cermen-roma ve hümanist-laik kültürü büyük tehlikededir.