ateist biriyle sevgili olmak

kanellos
garip ritüeller ve insan doğasından ve kişinin özündeki algılayıp karar verme aşamalarından yabancılaşmış faaliyetlerle, düşüncelerle oyalanılmadan insanların yalnızca birbirlerine odaklanabilip kendileri için çok daha fazla şey yapmaya zaman ayırabildikleri ilişki biçimini sağlar.
okt art
Piyango tutturma ihtimali daha fazladır. Düşünsene şu ülkede hem sevgili bulmuşsun (kız/erkek bulmak kolay, sevgili bulmak zor, ikisi çok farklı şeyler) hem de ateist...
uguristiyan
Sevgilim de, ben de ateistiz. Gayet güzel bir ilişkimiz var. Kendi ahlak çerçevemizi bir dine bağlı kalmadan oluşturabiliyoruz. Tabulardan ve diğer inançlardan ikimizin de arınmış olması, ilişkide bu konuda bir duyar yaşanmasına mahal vermiyor, ikimizi de kırmıyor.
buk
alınmaca gücenmece olmasın ama öpüp de başınıza koymanız gereken olaydır. karşınızdaki kişi sizi hem entellektüel hem de her türlü anlamda geliştiricek olan kişidir. tabi şuana kadar karşına böyle bir kişi çıktı mı diye sorarsanız tabiki hayır ama ben karşımdaki kişinin karşısına çıktım. ondan üzülmeyin arkadaşlar, umut vardır. böyle insanlarımız hala mevcut. keep lokin'
atomcigdemi
durumu cok da degistirmeyecegini dusunuyorum. Karakteristik ozellikleri kisiye uygunsa ve hos geliyorsa ateistmis, deistmis agnostikmis muslumanmis bir onemi yok bence. Inandigi sey karakterini etkiler dogru fakat tumuyle bir karakter yaratmaz sonucta.