aşk

ucarakacarakafatanadam
Evlilik programları
Yaralı ergenler
Her tarafta bangır bangır kafamızda öten ''aşk'' temalı şarkılar
Her kanalda her yayın sezonu daha da artan ''aşk'' temalı diziler
ve daha niceleri ile son dönemlerde duyduğum zamanlarda artık tiksindiğim, yeter diye dağlara çıkıp bağırmak istediğim kavram.Başlatmayın lan aşkınıza meşkinize yatın zıbarın.
degisikadam
Aşk, keşfetmenin ve keşfedilmenin orgazmı derecesinde mutluluklar yaşatıp, kaybetmenin ve kaybedilmenin ölümü öncesine denk acılar yaşatan bipolar bir oruspu çocuğudur.
koppekbaligi
Karşılıklı olur. Öyle bir anda olmaz. Yavaş yavaş olur. Ama sen o süre içerisinde hiç anlamazsın. Sonra bir gün onsuz bir hayatın olmayacağını düşündüğünde işte o zaman aşık olduğunu anlarsın. Onun gözlerinin içine bakarsın kalbinde depremler olur, elini tutarsın. Hissedersin onu. Elini hissedersin. Kalbinde...
kedi
uğruna milyonlarca şiir, roman, cinayet, resim, hediye işlenmiş, tarafımca hiçbir şekilde kalıpların içine sıkıştırılmış düşünceleri kabul edemediğim, bencilce, tek kişiye özel olan değil; doğayla bir bütün olarak kabul ettiğim kavram.
weed
Garip bir şekilde kapılamadığım bir duygu ama etrafımdakilerin söylediklerine göre içinde kelebekler açması, onun için ölmek, onsuz yapamamak gibi terimlerle ifade edilir başka bir türüde ilk görüşte aşktır ama şahsımca bunun bir bahane olduğunu düşünüyorum bi insanla konuşup anlaşmadıktan sonra aşık olmak saçma oluyor daha çok ilk görüşte cinsel dürtü olarakta açıklanabilir.
doris eirene

hayatınızda bir kere başınıza gelecek olan durum. zaten geldiğinde anlarsınız, odur aşk, gelmiştir. sadri abi'nin de dediği gibi. hava, su, güneş.. herşeydir.
0 /