arapça

sophos
kulağa iğrenç gelen, türkçemize zararlı olan ve çok fazla kelime sokan dil.

Hami-Sami Dilleri Ailesi'nin Sami koluna mensup bir dildir. islam'ın kutsal kitabı Kuran, Arapça dilindedir. Günümüzde 60 ülkede konuşulan Arapça, dünya genelinde en çok konuşulan 5. dildir. sağdan sola doğru yazılır.
jitemci
arapçaya en az arapların kendisine olduğu kadar nefretim var dünya ya bu kadar başka pis bir topluluk gelmemiştir dersem ayıp olur en az onlar kadar pis topluluklarla iç içeyiz:(
1
soldusunur
arapça , din dilidir bu sayede dinine etkilediği her ulusun ve dilin içine ilişmiş ve yerleşmiştir. din adı altında yapılan bir sömürünün ana unsurudur ve o dini alan halkın cahil olması ile de kutsal bir mertebeye yerleştirilir.
anne boleyn
en nefret ettiğim, rahatsız edici dillerden sadece biri.
metroda hebele hübele bağıra bağıra konuşan araplar çok. hayır insan biraz utanır ya hu. beş vakit arapça ezan okunuyor diye bizi de arap bellediler herhalde! eh çok da yanılmamışlar çoğunluk hakkında ama olsun. benim kulağıma yazık. alfabesi de iğrenç zaten. sağdan sola doğru yazı mı olur? çok garip.

edit: yalnız türkiye'yi şimdi referanduma götürsek arapça mı, Türkçe mi diye sorsak bizim arap yalayan asimile halkımızın %51'i arapçayı seçer lan. biz de burda kıçımızı yırtalım arapça iğrenç diye..
2