aniden gelen hisler

immortallydia
Bazı hisler vardır ki en olmadık zamanlarda gelir. Maalesef hislerimiz bulunduğumuz ortamı ayırt etmiyor. Mutluyken ağlama hissi gelebiliyor mesela. Bazen bunun bir psikolojik rahatsızlıktan kaynaklandığını düşünmüyor değilim ama kendimi deli olarak adlandırmamak için hiç araştırmadım swh.

Hadi şimdi herkes tam su anda canının ne yapmak istediğini ne hissettiğini yazsın. Ben başlıyorum su anda evde hafif bir tartışma havası varken içimde dans etme isteği var. İçeri girip zılgıt eşliğinde dans edesim var. Ne dersiniz sizce yapmalı mıyım ? swh

Edit: imla hatası
radis
adı üstünde "aniden gelen"... o hislere uymamak lazım. çoğunlukla pişman olacağımız hislerdir.

sürekli ve stabil olan hislerin peşinde koşmakta fayda var
3
homosexual varus
Bazen gülme hissidir.
O anda olan bütün berbat şeyler komik gelir, kötülük daha da kötüleşemeyecek kadar kötüleşmiş, iyilik tekrar temizlenemeyecek kadar pislenmiş bir beyaz kumaş gibi bir kenara atılmış duruyordur. Bunlar olurken ağlamakta da, depresyonda da, nerotizmde de çareyi bulamamış bir yıldız tozu olan bana iğrenç pislik bir sırtlan gülüşü geliyor.
garipkont
bende 2 tane sonradan gelen saçma his var
1. Yolda yürürken durduk yere bi gülme geliyo tek başımayım bide millet dik dik bakıyo
2. Aşırı ciddili ortamlarda da gülme geliyo Psikolojim çok bozuk
immortallydia
Bazen yalnızken ve aslında mutlu olduğunu düşünürken gelen ağlama hissi varki bu his ağzınıza en çok sıçan şeydir. Çünkü neye, neden ağlayacağınızı bilemezsiniz.