altın elbiseli adam

jamiryo
çömezlik zamanlarımda "motosiklette vites nasıl atılır" diye aratınca karşıma çıkan ilk adam. o günden itibaren sıkı bir takipçisi oldum.
mükemmel ötesi bilgi ve harikulade anlatım... kesinlikle her motosiklet tutkunu insanın takip etmesi gereken youtuber bir abimiz.

kendisi ile tanışmayı ve hatta altın elbiseli adam için çalışmayı çok isterim.
buyurun:
https://www.youtube.com/user/smoothoperatorRed5
jamiryo


ne yazık ki boktan bir güne uyandık.

çok sevdiğimiz, bize iki tekeri sevdiren, hayatımızı sağlama alacak bir çok bilgiyi bize aktaran, sohbeti ve muhabbeti ile gönüllerimizde taht kuran altın elbiseli adam; barkın abimiz, 25 temmuz 2017, gece 2 sularında anadolu'dan, avrupa'ya geçişi sırasında boğaziçi köprüsü çıkışında bir "arabacı"nın yüzünden kaza yapıyor ve kaldırıldığı Haydarpasa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi 'nde hayatını kaybederek bizleri derin bir üzüntüye boğuyor.

isle of man 'a motor sırtında sağ salim gitmiş ve gelmiş, peru'da hiç bilmediği yollarda binlerce kilometre yapmış böylesi değerli bir abimizin kendi ülkesindeki yıllarca çözülemeyen trafik adabı konusundan ötürü bizleri erken terk etmesi derinden sarstı hepimizi.altın yıldızlar içinde uyu büyük şef, görüşmek üzere...

sikko
birçok insanın hayatını kurtaran adam. insan doktor olmadan da böyle şeyler başarabiliyor, bunun en güzel örneklerinden biridir barkın babuş. biridir diyorum çünkü olmaya devam edecek. motora sevdalanıp sürücü olmak isteyen adaylar ya da sürücü olup motoruyla ilgili bir sıkıntıyla karşılaşan insanlar yine ilk iş olarak barkın babuşa danışmak için youtube arama kısmına altın elbiseli adam yazacaktır. rahmetlinin anlattığı sadece motorsiklet değildi. her ne yapıyorsan bilinçle, severek, hakkını vererek yapılması gerektiğiydi. her şey için teşekkürler babuş.
faun
kuzenimle motorsiklete başlamamıza neden olmuş adam. her videosunda beni güldürmeyi başardı şimdi ise ağlatıyor, ne kadar sevmişiz seni be.

mtht
stock video ile bizleri geçmişe götürmekteler. youtube kanallarında günden güne eldeki videoları paylaşılmaya devam ediliyor.
the spook
Kazakistan'ın başkenti Alma-Ata yakınındaki Eşik kazılarında mezarı bulunan bir Türk tiginine tarihçilerin verdikleri isim. Mezarda tiginin altın zırhı da bulundu.

bunlar ilginizi çekebilir