altay sözlük

franz
Yeni kurulmuş bir sözlük.

Türkçü kimliği ön plana çıkan bir mecraa. Siteden çıkarken uğurlar ola aybalam diye dileklerini dahi ediyor.

Değişik bir mekan.
twitter
demin üye olduğum bir sikin peyroni olmuş hali amk bastan soyleseydiniz ya faşistlerin toplandığı boktan yer olduğunu. denemek için bile üye olmayın girileriniz okunmadan onaylanmiyor ve baslik acamiyorsunuz. özgürlük sikilip atilmis fasitlerin mastürbasyon yaptığı mekan
1
aktroll
Şöyle bir baktım, hiç beğenmedim. Gazi üniversitesi teknik eğitim fakültesi gibi bir yer. ''selamün aleyküm gardaş,üye gaydı için gelmiştik'' diyerek kayıt yaptırılacak bir yer. aşırı ideolojik. bence bir sözlükte sex, lahmacun ve rock'n roll aynı anda olabilmeli. Ne sadece lahmacun ne de sadece sex olmalı. ben ne anlatıyorum bu saatte bende anlamadım ama siz beni anladınız. swh swh.
1
uduz tegin
Laik yazarları tarafından sevilmemiş sözlük.
Hiç yakıştıramadım bu yaftaları size ayıp mq hanginizin entrysine laf ettik olum yakışıyor mu sizin gibi seküler adamlara.
jakoben
online bol fakat yazan eden yok. yazılan şeyler de genelde osmanlı veya eski türk boyları ile alakalı cidden baydı. ced,ecdat güzellemesinden başka bir şey göremedim henüz. güncel hiç bir konu ile ilgili başlık veya değerlendirme yok varsa da solcular açıyor. phen mesela. asdasd ama en azından online birileri var o yüzden şu sıralar vakit öldürüyorum. fakat siz canlanırsanız amenna. eyv. der bırakırım.
4