afrin operasyonu

dokuzkoydenkovulanadam
bozuk saatin günde iki kere doğruyu göstermesi misali arada iyi şeyler de oluyor.
tsk afrine girecek ve temizlik yapacak. aldığım bir bilgiye göre rusya bölgeyi boşaltmış. hedef ypg denen pkk kolu yine bu hafta içinde amerika'dan silah yardımı almış bulunmaktalar. bu durum pkk'lı topluluğu adeta çıldırıtıyor ve bunu gören ben mutlu oluyorum dün hastag açmışlar neymiş afrin kürdüstan'ın şerefsiymiş. ahahaha bak sen

neyse katar'da suudilerin listesine rest çekip türk üssünün kapatılmayacağını açıklamış(üs diyoruz ama çok küçük bir şey)

iç politikaya dönersek başımızda ki zat adalet yürüşüne pek tepkili
kandil yolu pensilvanya yolu demiş kimin o yollar da etek öptüğünü hatırlayınca da bir tebessüm oluşmuyor değil şimdi.
2
deist imam
Her hangi resmi bir kaynak olmadan inanmayacağım operasyondur. Zira ülkemizde gazla çalışan bir kitle var. Onlara gaz verilmesi için ortaya atılmış bir iddiadan ibaret değildir umarım. Dilerim ki 20li yaşlarında, hayatlarının henüz baharında olan gençlerimize, anadolunun bağrından kopan askerlere bir şey olmaz. Ben artık gerçekten şehit haberlerinden çok sıkıldım. Birileri artık bu insanların şehit olmaması için bir şeyler yapmalı
deist imam
Bu arada bu operasyonla ilgili kaynak yoksa ve operasyon gizleniyosa bu operasyonu ifşa etmek de devlet sırlarını açığa çıkartmak anlamına gelir. Ufak bir uyarı olsun bu burada.
3
ayetullah pompali tufek efendi
Arkadaşlar şunu net bir şekilde belitiyorum; mesele ortadoğuda bir kürt devleti kurmak. Irak'ta referandum yapmak istediler. Türkiye ve ırak hükümeti yaptırmadıkları için değil, akıl hocaları olanlar erken olduğunu düşündükleri için yapmadılar. Suriye'yi karıştırdılar çünkü karışık bir rejim pkk ve ypg için çok büyük bir değerdir. Son suriye haritasına Baktığımız zaman suriye'nin kuzey doğu bölgesi net şekilde ypg'nin elinde. Afrin değil rakka ve haseke'deki ypg yuvaları vurulmalıdır. Derhal bir şey yapmazsak suriye gibi bizi de karıştırmak isteyecekler. Sonrası malum; özerklik isyanları. O yüzdendir ki; yılanın başı küçükken ezilmelidir.
3
jakoben
en büyük bölücü başımızdayken anlamsız operasyondur .askerimize acıyorum gerçekten...bu toplum zaten psikolojik olarak bölünmüştür.gerçek ekonomik manada bölünmeye artık zemini hazırdır.bu açıktır.kimin yaptığı da bellidir.devletin kendi mekanizmaları da bu bölünmeye alet olmuştur.bu operasyonlar gösteriş.bu ülkenin kaderi bellidir. suriye gibi olacak.oldurulacak.en büyük sorumlulara halkın yarısı denilen kitle saksoya yatmışken hayıflanmak umutlanmak manasızdır.
atticus finch
şu an yine gündemde ve ben yukarıdakiyle aynı şeyleri söylüyorum. böyle bir harekat gerçekleşemez, tsk suriye'de inanılmaz bir direnişle karşılaşır ve türkiye'deki tüm örgütler etrafa bombalar yağdırır. fırat kalkanı operasyonundan çok daha kanlı bir sonuç çıkar ortaya. he bunu bildiğiniz halde siz vatancılık filan ayağına bu savaşı destekliyorsanız vasıfsızın önde gidenisiniz demektir.
8
darbecimatkap
KARDAK OPERASYONU KIBRIS HAREKATI KADAR MÜHİM BİR OPERASYONDUR "VATANCILIK YAPARAK TSK'NIN GİRMESİNİ DESTEKLEMEYİN" DİYENLERİ KAALE ALMAYINIZ ZİRA ONLAR TERÖR ÖRGÜTLERİ İÇERİSİNDE BULUNAN KÜRTLERİN ÖLMESİNİ İSTEMEYEN GERÇEK "VATANCI"LARDIR
trainer red
büyük ihtimalle gerçekleşmeyecek operasyon.
iktidarın mhp'yi avucuna aldığı gibi tabanını da avucuna almak istemesinin bir sonucu olarak bunu ortaya attığını ama ağa babalarının buna izin vermeyeceğini göz ardı ettiğini düşünüyorum.
operasyon gerçekleşmese bile milliyetçi geçinen ama hiç hesap kitap yapmayan "kürt ölsün de sonucu önemli değil" diye düşünenlerin sempatisini kazanacaktır iktidar.
olur da operasyon gerçekleşirse güney sınırımızı sağlama alma yönünde sağlam bir adım olacaktır ama işte başta akp olduğu sürece bu hamlelere inanmak oldukça güç maalesef.
darbecimatkap
Ypg'nin mühimmat depoları , gözlem kuleleri , vuruluyor aynı zamanda ypg'nin son zamanlarda ittifak yaptığı deşifre edilen daeş terör orgütünün de benzer yapıları imha ediliyor. Siviller ölecek bu bir savaştır gibi aşırı hümanist aldatıcı yorumlara kulak asmayınız
pdf indir
0 /