3 numara saç

ayetullah pompali tufek efendi
Rus ruletidir, kafa şeklin düzgün olcak (dikiş izi bile olsa olmaz aga), kulaklar kepçe olmayacak, çenen ve elmacık kemiklerin çıkık olacak. Bu kriterler yoksa yapmayın pişman olursunuz. Not; ben pişman değilim(elmacık hariç diğerler olumlu), pişman olan arkadaşlarım var.
1
karll max
Rus ruleti falan değildir. Bir kere 3 numaraya vuran insan illa zaman zaman 3 e vurur tekrardan. Herkese çok yakışmasa da genel olarak güzel durur. Tabiki de ilk göz alışmayacağı için 2-3 gün sana ve çevrene garip gelebilir. Zaten rahatlığını görünce yakışmasa bile sırf rahatlığı için kestirirsin.
nemlendirici kullanan ebu leheb
10 yıldan fazladır o benim. Saçlı halimi unutmuştum ki geçen sene geyiğine bir ay falan kazımadım, evet kendim kazıyorum, yemin ediyorum kendimi tanıyamadım sözlük.

Haa saç durumum tolga çevik'ten hallice ama yoluk tavuk gibi gezmenin alemi var mı, yok! Kafa şeklimin de güzel olduğu söyleniyor.

Ne demiş atalarımız? Ekmeği elden, yaprak sarmasını kelden yiyeceksin.

Peşin edit: hadi saç ektiren gene neyse de, o yapıştırma saçlar tam ezik işi. Saç implant mı ne zıkkımsa, yapmayın hacılar. Peruk lan o...