24 eylül 2018 fenerbahçe beşiktaş maçı

franz
Fenevin içerde oynadığı bir maç.

yeyin birbirinizi, öyle umurumda değil. yeter ki bitsin şu maçın sohbeti.

bu maçta bile eğlenebilecek futbol zekası olmayanlar da sussun artık.
jakoben
maçı izlememiş bir fenerli olarak hatta skordan da haberim yok. yine de maçı yorumlayabileceğimi düşünüyorum.

beşiktaşın kanatlar quaresma ve babel veya hadi lens olsun. fenerde? ayew denen on dört yıldır her sene ta ki hatta, internetten haberin takip edilmediği ve para verilerek fotomaç alınıp sike sike okunulduğu dönemde fenere gelecek olan o zamanın genç yeteneği ve diğer kanatta tekniğinin ciğerine yenildiği valbuena. beklere gelirsek caner ve gökhanın karşısında onlardan yıllarca formayı alamamış hasan ali ile şener. siktir git fener. yenmiş olsak bile eminim ki bir tane atmış üstüne 11 kişi savunmaya yatmışızdır. bu kadar ayağı top yapan adama karşı bu kadar ayağı top yapmayan adamın mücadele edebilmesini düşünmek komedidir. ali koç baskete yatırım yapsın. ben memnunum aq
tyfngkts
çok sıkıcı olmamasına rağmen az gollü biten bir derbidir. aslında daha fazla gol olması gerekliydi ama neden bu kadar az gol oldu bilinmez. gerçi fener ve beşiktaşın bütün maçları böyle bitiyor geçtiğimiz 3 senedir.
sophos
Karşı evdeki Beşiktaşlı komşuların bağrışları ve son ses açtıkları televizyonu sayesinde takip ettiğim maç. Sevinçli bağırışlar geldi ilk, anladım ki beşiktaş gol atmış. sonra sinirli bir şekilde "karını s*keyim o.*** ç.***" diye bağırınca anladım ki gol yemiş. Gürültü kesildi sonunda sonuç 1-1.